Çakır Haber Ajansı

BASIN YAYIN KURULUŞLARI BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR ETTİ

BASIN YAYIN KURULUŞLARI BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR ETTİ
05 Şubat 2021 - 17:54

Kdz. Ereğli’de bulunan basın, yayın kuruluşlarının temsilcileri Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Pandemi döneminde belediyenin desteğini yanlarında görmekten mutlu olduklarını belirten gazeteciler “Kdz. Ereğli Belediyesi bir çok belediyeye örnek uygulamalarını sürdürüyor” şeklinde görüş belirttiler. Basın mensuplarının tek tek sorularını yanıtlayan Başkan Posbıyık Erdemir’le ilişkilere de değinerek “Erdemir bizim göz bebeğimiz. Barış masasına otursunlar tüm sorunları 2 saatte çözeriz” dedi.
Kdz. Ereğli’deki medya sektörünün temsilcileri Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek basına katkıları nedeniyle teşekkür etti.
İlçede yayın yapan günlük, haftalık ve renkli gazeteler ile interaktif medya sahibi kuruluşların temsilcileri ve ajans muhabirleri bir araya gelerek Başkan Posbıyık’a çiçek takdim etti, plaket sundu. Pandemi döneminde her meslek grubu gibi gazetecilerin de zor bir dönemden geçtiğini, buna karşılık Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın yerel basına sahip çıktığını söyleyen gazeteciler, Kdz. Ereğli Belediyesi’nin örnek uygulamalara imza attığını belirttiler.

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum