Çakır Haber Ajansı

ÇHA BASIN PR AJANS EREĞLİ DE KURULDU!

ÇHA BASIN PR AJANS EREĞLİ DE KURULDU!
30 Nisan 2021 - 18:33

ÇHA BASIN PR AJANS Ali Oğuzhan ÇAKIR tarafından Zonguldak’ta kurulmuştur. Kısa sürede birçok büyükşehirlerdeki markalar ve firmalar için de hizmet vermeye başlamıştır.

PR ve Medya İletişimi
ÇHA BASIN PR AJANSI olarak PR, Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk İletişimi, Lider İletişimi, Algı ve İtibar Yönetimi gibi bir çok alanda Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz.

Kurumsal Yayıncılık

Uzun yıllar yayın hayatına devam eden Çakır Haber Ajansı ekibimizle Türkiye’nin en önemli kurumsal yayınlarında hem içerik hem de tasarım olarak fark yaratmaya devam ediyoruz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı
Kurum kimliğinizi oluşturarak doğru hedef kitleye mesajlarınızı iletiyor, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirleyerek sektörünüzde öncü olmanızı sağlayacak iletişim çalışmalarını hayata geçiriyoruz.

PR & Medya İletişimi
İletişim hedefleriniz doğrultusunda medya planı oluşturarak medya görünürlüğü elde etmek, medya ile aranızdaki iletişimi sürekli kılmak, yaratıcı içerik yönetimiyle etkili haber ve röportaj yansımaları elde etmek, raporlama ve analiz yapmak.

İtibar Yönetimi
Marka güvenilirliğinizi artırarak kurumun itibarının kaliteli bir şekilde yönetilmesini sağlıyor ve gerçekleştirdiğimiz proaktif projelerle markanızın iç ve dış rekabet gücünün artırılmasını sağlıyoruz.

Algı Yönetimi
Hedef kitlenizin beklentilerilerine uygun iletişim stratejileriyle markanızın algısının oluşturulmasını sağlıyor, marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenizle aranızda sıcak bağ ve güven oluşturacak çalışmalara imza atıyoruz.

Kriz İletişimi
Kriz İletişim Planınızı ve yol haritanızı hazırlayarak, markanızın potansiyel krizlerle ilgili önceden hazırlıklı ve tedbirli olması için çalışıyoruz.

Sosyal Medya İletişimi
Yeni çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada, markanızın hedef kitle ile arasındaki dijital iletişimi ve marka kimliğinize uygun olarak takipçilerinizle olan dijital ortamdaki birlikteliğinizi yönetiyor, daha fazla kişiye erişmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal Yayıncılık
Ulusal medyada uzun yıllar dergi ve gazete tecrübesine sahip Çakır Haber Ajansı Yayın Ekibimiz ile Türkiye ve dünyanın önde gelen firmaları için kurum imajını ve değerlerini yansıtan, yaratıcı tasarım ve zengin içeriklere sahip kurumsal yayınlara imza atıyoruz.

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum