Çakır Haber Ajansı

Diş hastanesinde yapılan uygulamalar hakkında şikayet

Diş hastanesinde yapılan uygulamalar hakkında şikayet
07 Ocak 2021 - 0:41

Diş hastanesinde yapılan uygulamalar hakkında şikayet

Çok zamandır Kdz.Ereğli Diş hastanesindeki uygulamalarla ilgili hasta şikayetleri gerek mail gerek bizzat bize ulaştırılıyordu.
Pandemi süreci başladığından bu yana hastanede tam kapsamlı çalışma olmuyor, diş kesimi kanal tedavi, implant vs birçok tedavi yapılmıyor.

Aslında bu süreç başladığında tüm önlemlerin alınmasına muayene odalarının aralarının bölünmesine bir sürü masraf yapılmasına rağmen bu işlemler doktorlar tarafından yapılmıyor.

Hastalar acil olarak gittiklerinde bazı tedaviler için randevu alınması söylenmekte, zor bela randevu alıp gittiklerinde ise doktordan dolgu kesim implant yapılmadığı cevabını alan hastalar özele gidin diye yönlendirildiklerinden şikayetçiler.

Aldığımız duyumlara göre hastanede bu işlemleri corona önlemleri kapsamında yapamadıklarını söyleyen bazı doktorların ortakları da oldukları özel bir klinikte diş kesimi, implant, kanal tedavisi vs her türlü tedaviyi yaptıklarıdır.

Mağdur olan ve maddi durumları olmayan birçok hasta haklı olarak corona sadece devletin hastanesinde mi doktorlara bulaşıyor diye haklı olarak serzenişte bulunuyorlar.Bir çoğu da zorda kaldıkları için mecburen özel muayenehanelere gidiyor.Öyle ki özel muayenehaneler sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde bile yoğun olarak çalışıyorlar.Özellikle bu günlerde iyi beslenmemiz vücutlarımızın dirençli olması gerekirken dişlerimiz yüzünden yemek yiyemiyor beslenemiyoruz diyen hastalar.

Aylardır çürük dişlerle ya da dişsiz dolaşmaktalar. Bize gelen şikayetlerde halkımız devletin hastanesinde covit 19 kapsamında tedbir amaçlı yapılamayan bu işler özel muayenehanelerde, özel diş kliniklerinde nasıl yapılabiliyor diye bizlere soruyor ve dertlerine tercüman olmamızı istiyorlar.Üstelik bu sadece ilçemizde olan bir sorun da değil Türkiye genelindeki devlet hastanelerinde yaşanan bir sorundur.Bu konuda şikayetlerini Cimere de yazacaklarını söyleyen okurlarımız biran önce seslerinin duyulup bu konuya çözüm getirilmesini istemektedirler.

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum