Çakır Haber Ajansı

SESLİ 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

SESLİ 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
09 Ocak 2021 - 23:11

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi önceki dönem Belediye Başkanı Murat Sesli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Sesli, gazetecilik mesleğinin toplumsal bilinci arttırmak, güçlendirmek ve kamu yararını her zaman ön planda tutmak açısından önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti.

Sesli açıklamasını şöyle sürdürdü;

”Hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, kamuoyunun doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi açısından toplum için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Basının taşıdığı bu önem basın mensuplarımızın ahlak esasları çerçevesinde vazifelerini yerine getirmeleriyle anlam kazanmaktadır.

Basın mensuplarımızın demokrasimizin güçlenmesine, ülkemizin ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına önemli katkı sağlayacaklarına inanıyor, bu düşüncelerle yerel ve yaygın basın kuruluşlarında görev yapan basınımızın değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum”

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum