Çakır Haber Ajansı

Süleyman Soylu’nun acı günü

Süleyman Soylu’nun acı günü
13 Mart 2021 - 20:21

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesi Servet Soylu İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle 75 yaşında vefat etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesi Servet Soylu İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle 75 yaşında vefat etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu kardeşimin kıymetli validesi Servet Soylu hanımefendiye Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Süleyman Bey’e, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum’ dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vefat haberini, Twitter hesabından “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi’nin muhterem anneleri Hakkın rahmetine kavuştu. Merhumeye Allah’tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve ailesine sabırlar diliyorum.” ifadeleriyle paylaştı.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY, İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’YA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya annesinin vefatı dolayısıyla başsağlığı dileklerini iletti.

Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendinin Hakk’a yürüyen kıymetli validesi Servet Soylu Hanımefendiye Allah’tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve kederli ailesine sabr-ı cemil diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TBMM BAŞKANI ŞENTOP’TAN İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’NUN ANNESİ İÇİN TAZİYE MESAJI

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesi Servet Soylu için taziye mesajı yayımladı.

Şentop, sosyal medya hesabında yayımladığı mesajında, “İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun bir süredir tedavi gören muhterem valideleri Servet Soylu teyzemiz vefat etmiştir. Merhumeye Cenabıhak’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

ANNESİ VEFAT EDEN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, annesi Servet Soylu’yu kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya taziye dileklerini iletti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda Servet Soylu’ya Allah’tan rahmet, Bakan Soylu’ya sabır temennisinde bulundu.

– SİYASİ PARTİ LİDERLERİNDEN TAZİYE

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun kıymetli anneleri Servet Soylu hanımefendinin vefatını büyük bir teessürle öğrendim. Merhum annemize Allahtan rahmet, başta kıymetli Bakan’ımız olmak üzere tüm aile efradına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet, makamı ali olsun.” paylaşımını yaptı.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal da Soylu’nun annesine Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diledi.

– AK PARTİ’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş paylaşımında “Değerli kardeşim, İçişleri Bakanımız Soylu’nun kıymetli annesi Servet Soylu Hanımefendi’ye Allah’tan rahmet, ailesine yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Servet Soylu’nun vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek “Mekanı cennet olsun” ifadesini kullandı.

– ALTUN VE KALIN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “İçişleri Bakanımız Sayın Soylu’nun annesi Servet Soylu’nun vefatını büyük bir teessürle öğrendim. Servet teyzemize Allah’tan rahmet, başta Sayın Bakanımız olmak üzere ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” paylaşımında bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da “Sayın İçişleri Bakanımızın dar-ı bekaya irtihal eden kıymetli valideleri Servet Soylu teyzemize Allah’tan rahmet diliyorum. Sayın Bakan’ımız ve ailesine Allah’tan sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Rabb’im mekanını cennet eylesin.” ifadelerini kullandı.

BAKANLAR, ANNESİ VEFAT EDEN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, sosyal medya hesaplarından, annesi Servet Soylu’yu kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya taziye dileklerini iletti.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Servet Soylu’nun vefat haberini üzüntüyle öğrendiğini belirterek “Merhumeye Allah’tan rahmet, Sayın Bakan’ımıza ve ailesine sabırlar diliyorum. Mekanı Cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da Servet Soylu’ya Allah’tan rahmet temennisinde bulunarak, “Bakan’ımıza ve kederli ailesine sabır dilerim. Mekanı cennet olsun.” değerlendirmesini yaptı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da Servet Soylu’ya Allah’tan rahmet dileyerek “Sayın Bakan’ımız ve ailesine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.” paylaşımında bulundu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ise mesajında, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun muhterem validelerine Mevla’mdan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Sayın Bakan’ımız ve ailesine sabırlar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “İçişleri Bakanı’mız Süleyman Soylu kardeşimin kıymetli validesi Servet Soylu Hanımefendi’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Süleyman Bey’e, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” mesajını paylaştı.

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum