Çakır Haber Ajansı

Sultangazi’de kaçak göçmen operasyonu! Polisten kaçan araçtan 10 göçmen çıktı

Sultangazi’de polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçan otomobil sürücüsünün önü ara sokakta kesildi. Araçtan inen bir kişi koşarak polisten kaçmaya çalıştı. Kovalamaca sırasında kaçan kişiyi, mahalle sakini uçan tekme atarak durdurdu. Kaçak göçmen taşıdığı tespit edilen araç sürücüsü ve araçta bulunan 10 kaçak göçmen gözaltına alındı.

Sultangazi’de kaçak göçmen operasyonu! Polisten kaçan araçtan 10 göçmen çıktı
18 Ağustos 2021 - 0:23

Sultangazi’de polisin kaçak göçmen denetimleri devam ediyor. İlçe genelinde yabancı uyruklulara yönelik denetim yapan polis, içinde çok sayıda kişinin bulunduğu hafif ticari aracı şüphe üzerine durdurmak istedi. Araç sürücüsü polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Bunun üzerine ekipler, aracı kovalamaya başladı. Sürücü, ara sokaklara girerek izini kaybettirmeye çalıştı.

Sultangazide kaçak göçmen operasyonu Polisten kaçan araçtan 10 göçmen çıktı

Ekipler, Sultançiftliği Mahallesi 34 Sokak’ta aracın önünü keserek durdurdu. Bu sırada araçtan inen bir kişi koşarak polisten kaçmaya çalıştı. Kovalamaca esnasında koşarak kaçan kişiyi bir mahalle sakini uçan tekme atarak durdurdu. Araç sürücüsünün kaçak göçmen taşıdığını ve araçta 10 kaçak göçmenin bulunduğu için polisten kaçtığı öğrenildi.

Araç sürücüsü ile 10 kaçak göçmen polis tarafından gözaltına alınarak, polis merkezi amirliğine götürüldü.

Sultangazide kaçak göçmen operasyonu Polisten kaçan araçtan 10 göçmen çıktı

Çakır Haber Ajansı @ 2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum